Шпажист Богдан Нікішин вдруге удостоєний звання найкращого спортсмена місяця в Україні

Автор | 2 серпня 2018 | Переглядів: 11

Підводячи підсумки спортивного липня Експертна комісія Національного олімпійського комітету України відзначила, зокрема, виступ українських фехтувальників на чемпіонаті світу в китайському Усі.

Бронзові медалі в індивідуальних змаганнях шпажистів Богдана Нікішина та Романа Свічкаря стали найвищим досягненням в олімпійських видах програм наших спортсменів у липні. Перед членами Комісії стояв непростий вибір, але після детального аналізу та консультацій з Національною федерації України, тренерським штабом збірної України з було ухвалено рішення визнати найкращим спортсменом місяця Богдана Нікішина.

Особистий наставник фехтувальника Ольга Маркіна названа найкращим тренером липня. Відзначимо, для Богдана це перша індивідуальна медаль чемпіонату світу. Напередодні досвідчений шпажист здобув «бронзу» на чемпіонаті Європи в місті Новий Сад (Сербія).За підсумками загального заліку Кубка світу українець посів другу сходинку світового рейтингу Міжнародної федерації фехтування.

Нагадаємо, що для Богдана Нікішина це друге високе визнання НОК. Вперше звання найкращого спортсмена місяця він був удостоєний у червні-2016.Мітки: ,