Сергій Куліш приносить Україні першу медаль Ріо-2016

Автор | 8 серпня 2016 | Переглядів: 35

Сергій Куліш

Чудові новини для українських вболівальників приходять з олімпійського Ріо-де-Жанейро!

Наш Сергій Куліш здобуває звання срібного призера Олімпійських ігор-2016 у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 метрів.

Українець виборов медаль, показавши у фіналі результат 204.6.

Сергій Куліш - бронзовий призер ХХХІ Олімпійських ігор

Сергій Куліш - бронзовий призер ХХХІ Олімпійських ігор

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав новоспеченого призера Ігор-2016, тренерський склад збірної та Федерацію стрільби України з чудовим здобутком, відзначивши справжній спортивний характер нашого спортсмена та побажавши всім українським олімпійцям вдачі та перемог в Ріо!

Одразу після чудового виступу на Олімпійських іграх в Ріо срібний призер Ігор-2016 зі стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 метрів Сергій Куліш розповів прес-службі Національного олімпійського комітету України, як це опинитися в олімпійському фіналі та посісти місце на п’єдесталі пошани найголовнішого старту чотириріччя.

Сергій Куліш, Нікколо Кампріані, Володимир Масленніков - стрільба з пневматичної гвінтівки 10метрів

Сергій Куліш, Нікколо Кампріані, Володимир Масленніков - стрільба з пневматичної гвінтівки 10метрів

«Я намагався вести себе як на звичайних змаганнях та стримувати емоції. Не думав про олімпійську медаль, а намагався працювати у звичному руслі, щоб не припуститися помилок. Я просто робив свою роботу, намагаючись виконати задачі, які були поставлені напередодні цього важливого старту», – зізнався українець.

«Кожен спортсмен має мрію потрапити на Олімпійські ігри, а в мене є і Олімпійська медаль. Це дуже багато для мене значить», – додав Сергій.Мітки: