Сергій Бубка зустрівся з Послом Республіки Корея в Україні

Автор | 4 травня 2017 | Переглядів: 23

Президент Національного олімпійського комітету зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні паном Лі Янг-Гу.

Співрозмовники обговорили підготовку до ХХІІІ зимових Олімпійських ігор, які південнокорейське місто Пхьончхан прийматиме взимку 2018 року.

З урахуванням наближення головної спортивної зимової події чотириріччя учасники зустрічі обмінялися думками про організацію можливих спільних заходів, спрямованих на інформування української громадськості про зимові Ігри, наших олімпійців, країну-господарку тощо.  Це, зокрема, і Олімпійський день, відзначення 100 днів до старту зимових Олімпійських ігор та інші.

Президент НОК відзначив плідну співпрацю з багаторічним партнером Олімпійського комітету – компанією «Самсунг Електронікс» щодо підтримки олімпійців і олімпійського руху України та звернувся з пропозицією розглянути можливе залучення інших корейських компанії, що працюють на ринку України, до ефективної взаємодії.

Сергій Бубка і Лі Янг-Гу обговорили також проведення запланованого наприкінці липня велопробігу, що буде присвячений 25-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною та Республікою Корея.Мітки: ,