Сергій Бубка взяв участь в засіданні Комісії атлетів НОК

Автор | 13 грудня 2016 | Переглядів: 35

Комісія атлетів Національного олімпійського комітету України під головуванням бронзової призерки Олімпійських ігор Олени Говорової підвела підсумки своєї роботи за олімпійський 2016 рік.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, який завітав на засідання, подякував за активну роботу Комісії і нагадав, що саме атлети як ніхто інший найкраще знають про всі потреби спортсменів, їх проблеми та здатні створювати позитивний мікроклімат у командах. «Атлет – головна фігура в спорті та олімпійському русі. Все, що робиться в спорті, робиться саме заради спортсменів. Атлети повинні бути яскравими прикладами для наслідування, тому дуже важлива активна позиція і соціальна роль не лише на спортивних аренах, а й поза ними», – підкреслив головний олімпієць країни.

Олена Говорова нагадала всім присутніх про заході і акції, в яких брали участь члени Комісії атлетів. А це і Олімпійський день, Олімпійський урок, «Олімпійське лелеченя». Вона також наголосила на тому, що потрібно залучати молодь та нові обличчя, які зроблять заходи ще більш привабливими.

Також голова Комісії атлетів озвучила рішення та рекомендації Європейської комісії атлетів на наступний рік, за якими працюватиме і національна Комісія.

Під час засідання було одноголосно підтримане рішення щодо привітання дітей зі святом Святого Миколая у Інституті раку, з яким тісно співпрацює НОК України, а також підготовку привітань до Новорічних та Різдвяних свят усій спортивній спільноті України.Мітки: