Сергій Бубка відкрив Міжнародну наукову конференцію «Молодь та олімпійський рух» та поспілкувався зі студентами провідного спортивного університету

Автор | 26 травня 2017 | Переглядів: 12

Президент Національного олімпійського комітету України взяв участь у відкритті Х Міжнародної наукової конференції «Молодь та олімпійський рух», що сьогодні розпочала роботу на базі Національного університету фізичного виховання та спорту в Києві.

В урочистій церемонії участь також взяли представник Адміністрації Президента України Олександр Гонтарук, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, голова Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний, заступник Міністра освіти і науки Роман Греба, президент Олімпійської академії Марія Булатова, ректор НУФВСУ Євгеній Імас, почесний ректор НУФВСУ, професор Володимир Платонов.

Конференція зібрала близько 150 учасників з різних країн: Білорусі, Болгарії, Грузії, Китаю, Латвії, Молдови, Польщі, Румунії, України.

Молодими спеціалістами будуть розглянуті актуальні питання з проблем теорії і методики олімпійського, паралімпійського та дефлімпійського спорту, олімпійської освіти, відбору та багаторічної підготовки спортсменів, медико-біологічних аспектів олімпійського спорту, фізичної реабілітації та спорту для всіх.

«Україна займає активну позицію з розвитку спортивної науки та освіти. Саме від успішних наукових розробок, пошуку нових шляхів і удосконалення спортивних методик залежить майбутнє нашого спорту, розвитку здорової нації, виховання підростаючого покоління в дусі олімпійських цінностей. Переконаний, проведення такого наукового форуму, який покликаний розглянути ці та багато інших нагальних питань, є вкрай необхідним», – зазначив у своєму зверненні до учасників наукового форуму Сергій Бубка.

Головний олімпієць країни також відзначив вагомі напрацювання та високий рівень спортивної науки і освіти України, про що ще раз було наголошено під час нещодавнього візиту до України виконуючим обов’язки президента Європейських Олімпійських Комітетів Янезом Косьянчичем.

В рамках конференції відбулась також зустріч уславлених випускників університету – Олімпійських та Паралімпійських медалістів зі студентами вищого навчального закладу.  Уславлені атлети різних років відповіли на численні запитання молодого покоління та побажали студентам продовжити славні спортивні традиції України.Мітки: