Сергій Бубка провів в олімпійській столиці майстер-клас зі стрибків з жердиною

Автор | 27 лютого 2015 | Переглядів: 21

майстер клас від Сергія БубкиЗа півтора року до старту Ігор XXXI Олімпіади в Ріо-де-Жанейро Координаційна комісія Міжнародного Олімпійського Комітету, до якої входить і член Виконкому МОК, президент НОК України , розпочала свою чергову інспекцію.

У найближчі 7 днів члени Комісії не лише ознайомляться з ходом підготовки до найголовнішого старту чотирьохріччя, а й стануть свідками майстер-класів для юних спортсменів.

Перший такий майстер-клас провів Олімпійський чемпіон зі стрибків з жердиною, 10-разовий чемпіон світу, 35-разовий рекордсмен світу Сергій Бубка.

майстер клас від Сергія Бубки

майстер клас від Сергія Бубки

Уславлений легкоатлет поділився з молоддю своїм досвідом та на власному прикладі продемонстрував секрети виду спорту, зробивши після розминки декілька показових розбігів з жердиною.

«Ніхто не народжується Олімпійським чемпіоном. Олімпійським чемпіоном стає той, хто повністю зосереджений на досягненні мети і присвячує цьому всього себе. Думаю, цей майстер-клас – чудова ідея. Для хлопців, які тільки починають свій шлях, спілкування з людьми, що мають досвід і досягнення – відмінний урок», – прокоментував свої враження Сергій Бубка.Мітки: ,