Сергій Бубка провів робочу зустріч з головою Комісії атлетів

Автор | 1 листопада 2016 | Переглядів: 2

Сьогодні в Олімпійському домі президент Національного олімпійського комітету, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка провів робочу зустріч з головою Комісії атлетів НОК, призеркою Олімпійських ігор та членом КМВ НОК Оленою Говоровою.

Голова Комісії поінформувала президента НОК про останні  кроки в діяльності дорадчого органу, а також розповіла про найближчі плани й перспективи.

Особливу увагу під час зустрічі було приділено питанню популяризації спорту, підвищенню популярності атлетів та тренерів, які повинні бути яскравим прикладом для наслідування молодим поколінням. Сергій Бубка і Олена Говорова обмінялись думками щодо необхідних кроків в цьому напрямку, наголосивши на важливості продовження й поглиблення роботи зі створення різноманітних телевізійних проектів, присвячених спортсменам та їх наставникам, а також залученню партнерів і меценатів для реалізації таких програм.

Відзначимо, що Комісія атлетів Національного олімпійського комітету України є колегіальним дорадчим органом Виконавчого комітету НОК України, який створюється у відповідності до Олімпійської Хартії, Статуту НОК України та з метою сприяння забезпеченню прав та захисту атлетів в олімпійському русі, врахуванню поглядів атлетів при прийнятті рішень НОК, удосконалення співпраці з Комісіями атлетів МОК та ЄОК.Мітки: ,