Сергій Бубка під час візиту до Китаю обговорив подальшу співпрацю з компанією PEAK Sport

Автор | 24 квітня 2018 | Переглядів: 10

Під час робочого візиту до Китаю президент Національного олімпійського комітету України зустрівся з керівниками компанії PEAK Sport, яка є одним з ключових партнерів НОК.

Сергій Бубка мав розмову з президентом компанії Джіннаном Ксю, генеральним директором Жихуа Ксю та директором зі спортивного маркетингу компанії Лінь Сяо Сюном.

Очільник подякував PEAK Sport, що є офіційним постачальником екіпірування Олімпійських збірних України, за ефективну співпрацю та підтримку. 3 роки тому НОК та PEAK Sport підписали угоду про співпрацю до 2020 року. Завдяки залученому партнеру НОК на безкоштовній основі якісною екіпіровкою українських спортсменів забезпечено на літні та зимові Олімпійські ігри, Юнацькі олімпійські ігри, Європейські ігри та Європейські юнацькі олімпійські фестивалі. За час співпраці з PEAK Sport ні з державного бюджету України, ні з бюджету НОК не було витрачено жодних коштів на розробку дизайну та пошиття форми для наших атлетів. А українські спортсмени на всіх рівнях змагань почувають себе комфортно, виглядаючи при цьому стильно та яскраво.

Сергій Бубка та Джіннан Ксю зазначили, що повністю задоволені співробітництвом та виконанням зобов’язань у рамках діючого партнерства, отож готові у подальшому поглиблювати партнерство.

Вони також разом взяли участь в спеціальному заході, організованому за підтримки компанії PEAK Sport та задля здорового способу життя – ходьбі навколо озера, що зібрала понад 3 тисячі людей старших за 60 років.Мітки: , ,