Сергій Бубка інспектуватиме олімпійський Мінськ

Автор | 5 липня 2017 | Переглядів: 0

Сергій Бубка

Президент Національного олімпійського комітету України, член Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету, Олімпійський чемпіон включений до складу Координаційної комісії Європейських Олімпійських Комітетів (ЄОК) з підготовки та проведення ІІ Європейських ігор 2019 року в Мінську.

Про відповідне призначення офіційним листом повідомив виконуючий обов’язки президента ЄОК Янез Косьянчич.

Нагадаємо, що раніше Сергій Бубка працював членом Координаційної комісії Міжнародного Олімпійського комітету (МОК) з підготовки до Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні та Ігор ХХХІ Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро, очолював відповідну Комісію з підготовки до перших в історії Юнацьких Олімпійських ігор 2010 року в Сінгапурі.

Наразі Сергій Бубка очолює Антуражну комісію Міжнародного Олімпійського комітету, входить до складу Координаційної комісії МОК з підготовки до ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор в Лозанні та є почесним членом Комісії атлетів МОК, якою керував тривалий час.

Нагадаємо, що І Європейські ігри відбулись в 2015 році в Баку (Азербайджан). На престижному спортивному форумі континенту наша команда виборола 46 медалей (8 золотих, 14 срібних та 24 бронзових), посівши за кількістю здобутих нагород 6 місце, а за золотими нагородами – 8 місце серед 50 країн-учасниць.Мітки: ,