Самбіст Размік Тоноян здобуває «бронзу»

Автор | 22 червня 2015 | Переглядів: 16

  І Європейські ігри Баку 2015

Другу нагороду на І Європейських іграх в Баку здобувають українські представники . Наш Размік Тоноян, який виступає у ваговій категорії +100 кг, у «бронзовому» фіналі здобуває впевнену перемогу 2:0 над суперником з Македонії Байро Машовиком. Нагадаємо, це 29-та медаль в активі збірної України в Баку.

Наш самбіст Размік Тоноян одразу після здобуття бронзової нагороди у ваговій категорії +100 кг перших в історії Європейських ігор сказав нам наступне:

«Першу сутичку на турнірі провів достатньо легко – очікував більше. Кинув та втримав. Другим був поєдинок з господарем килима за вихід у фінал. Рахунок 1:1, але за останньою дією перемогу віддали супернику».

  І Європейські ігри Баку 2015

«У сутичці за «бронзу» боровся з суперником, якого дуже добре знаю. На останньому чемпіонаті Європи я переміг в нього тим самим кидком, як і сьогодні. Це підхоплення під обидві ноги. Тільки тут цей прийом зробив чисто та одразу гарантував собі перемогу».

«Вже завтра вранці лечу у Київ. Дуже скучив за рідними. До речі, моя дружина теж самбістка. На останньому чемпіонаті світу в Японії вона здобула золоту медаль».Мітки: ,