Автор | 10 серпня 2015 | Переглядів: 19

Ілля Кваша

Ілля Кваша

Результати виступу української збірної на чемпіонаті світу з водних видів спорту що завершився у Казані.

Збірна команда України зайняла 19 місце в загальному медальному заліку на чемпіонаті світу з водних видів спорту що завершився у Казані, Росія. Українці вибороли два срібла у стрибках у воду, а також бронзу у синхронному плаванні. Не дивлячись на те що у плаванні розігрувались 42 комплекту нагород жодна з них не дісталась українським спортсменам.

Юлія Прокопчук та Олександр Горшковозов

Український стрибун у воду Ілля Кваша приносить Україні першу нагороду. Наш спортсмен на метровому трампліні показав другий результат – 449.05, поступившись стрибуну з Китаю 36.45 бала.Ще один українець Олег Колодій також продемонстрував прекрасний результат, посівши у фіналі 5 місце – 423.5 очок.

Юлія Прокопчук та Олександр Горшковозов у командних змаганнях зі стрибків у воду (трамплін 3 м та вишка 10 м) український дует з результатом 426.45 посів другу сходинку на п’єдесталі пошани. Попереду наших спортсменів лише британці – 434.65, а третє місце у китайського дуету (425.40).