Призери та переможці відкритого чемпіонату КДЮСШ№14

Автор | 18 березня 2016 | Переглядів: 65

відкритий чемпіонат КДЮСШ№14 м.Києва

Насиченими видались вихідні для вихованців та тренерів-викладачів КДЮСШ №14.

13 березня 2016 року в СЗШ №218 за адресою вулиця Курчатова 6а, було проведено Відкритий Чемпіонат КДЮСШ №14 з серед юнаків та дівчат 2004-2005р.н., 2006-2007р.н., та 2008-2009р.н.

Змагання, що проходили за підтримки голови Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України Павла Костенка, зібрали близько 300 учасників у трьох вікових групах.

відкритий чемпіонат КДЮСШ№14 м.Києва

відкритий чемпіонат КДЮСШ№14 м.Києва

У Відкритому Чемпіонаті КДЮСШ №14 з дзюдо серед юнаків та дівчат 2004-2005р.н., 2006-2007р.н., та 2008-2009р.н. взяли участь різні команди міста Києва та України а саме: ДЮСШ «Іппон» з тренерами-викладачами  Олійник О.А., та Леонтев В., «ДЮСШ «Артем» на чолі з тренером-викладачем Гербідою В.Ф., СК «Sport Force» на чолі з тренером-викладачем Каргіной А., Драбівська ДЮСШ «Слов’яни» Черкаської області на чолі з тренером-викладачем Петренко Т.П., до змагань також залучились і юні спортсмени міста Бровари СК «Юність» з тренером-викладачем Татоян А., не лишились осторонь і спортсмени СК «Вишневе» з тренером-викладачем Степанюк І.В., та команда з міста Ніжин з тренером-викладачем Атоян А.

Призери та переможці змагань були нагороджені сувенірною атрибутикою з олімпійською символікою від Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України.

відкритий чемпіонат КДЮСШ№14 м.Києва

відкритий чемпіонат КДЮСШ№14 м.Києва

Результати Відкритого Чемпіонату КДЮСШ №14 серед юнаків та дівчат 2004-05, 2006-07, 2008-09р.н.

1. Загальна кількість учасників: 310 спортсменів.

2004-2005р.н. – 87 чоловік ( з них дівчат 12 чоловік)

2006-2007р.н. – 117 чоловік ( з них дівчат 16 чоловік)

2008-2009р.н. – 106 чоловік ( з них дівчат 12 чоловік)

2. Результати особистої першості:

Прізвище, ім’я спортсменаРік народженняВагова категоріяЗайняте місцеДСО, Відомства, СКПрізвище ініціали тренера-викладача
Юнаки 29 кг (2004-2005р.н.)
Требесов Єгор200529ІКДЮСШ №14Мішкой Ю.М.
Гончаренко Влад200529ІІКДЮСШ№14Сидоренкова А.М.
Гулак Максим200529ІІІСК «Ірбіс»Грицак З.В.
Нестеров Олексій200529ІІІСтепанчук
32 кг
Шкондін Влад200532ІДрабівськаДЮСШ «Слов’яни»
Черкаська область
Моісєєв В.В.
Косяк Роман200432ІІКДЮСШ№14Мішкой Ю.М.
Зюков Філіпп200532ІІІКДЮСШ№14Мішкой Ю.М.
Хамула Данило200532ІІІСК «Дзюдо Мастер»Озманян І.М.
35 кг
Мамадов Карім200435ІДЮСШ «Артем»Гербеда В.Ф.
Даниленко Данил200435ІІДЮСШ «Артем»Медарь
Лещенко Єгор200435ІІІКДЮСШ№14Халматов Ш.Ш.
Озманян Діма200435ІІІСК «Дзюдо Мастер»Озманян І.М.
38 кг
Куць Богдан200438ІДрабівськаДЮСШ «Слов’яни»
Черкаська область
Моісєєв В.В.
Охримчук Іван200438ІІКДЮСШ№14Мішкой Ю.М.
Равлюк Назарій200438ІІІДмитрівкаАгаєва Г.А.
Білько Олег200538ІІІКДЮСШ№14Сидоренкова А.М.
42 кг
Бубнов Максим200542ІДЮСШ «Артем»Гербеда В.Ф.
Докторов Денис200442ІІКДЮСШ№14Чесебієв Б.М.
Рудой Олексій200442ІІІДЮСШ «Артем»Гербеда В.Ф.
Миколайчук Олексій200442ІІІКДЮСШ№14Чесебієв Б.М.
46 кг
Углицких Кіріл200446ІДЮСШ «Артем»Медарь
Бондар АртемІІДЮСШ «Артем»Гербеда В.Ф.
Горностай НікітаІІІСК «Ірбіс»Грицак З.В.
Мороз ЮраІІІКДЮСШ№14Халматов Ш.Ш.
50 кг
Горбатюк Саша200450ІДЮСШ «Артем»Медарь
Філіпчонок Віктор50ІІКДЮСШ№14Халматов Ш.Ш.
Зозуля Влад50ІІІСК «Дзюдо Мастер»Озманян І.М.
Ткаченко Максим50ІІІКДЮСШ№14Мішкой Ю.М.
+50 кг
Дзюбенко Павел2004+50ІДмитрівкааАгаєва Г.А.
Павленко Денис2004+50ІІДмитрівкаАгаєва Г.А.
Козик Олег2004+50ІІІКДЮСШ№14Чесебієв Б.М.
Алексеенко Максим2004+50ІІІКДЮСШ№14Мішкой Ю.М.
Дівчата 28 кг (2004-2005р.н.)
Колодюк Настя200528ІІКДЮСШ№14Мішкой Ю.М.
Ващенко Саша200528ІСК «Юність»Татоян А.
32 кг
Бурдейная Євгенія200532ІІДЮСШ «Артем»Гербеда В.Ф.
Пилипчук Каріна32ІКДЮСШ№14Мішкой Ю.М.
36 кг
Білик Катя200536ІІКДЮСШ№14Халматов Ш.Ш.
Руденко Анна200536ІДЮСШ «ІППОН»Олейнік О.А.
40 кг
Васьковська Крістіна200440ІАгаєва Г.А.
Прокоф’єва Лінда200540ІІДЮСШ «ІППОН»Олейнік О.А.
Степенко Жасмін200440ІІІДЮСШ «Артем»Гербеда В.Ф.
Денисенко Софія200440ІІІКДЮСШ№14Бріман В.М.
52 кг
Юзефович Іванна200552ІКДЮСШ№14Мішкой Ю.М.
Шимко Яна200552ІІКДЮСШ№14Халматов Ш.Ш.
Нланду Анна52ІІІКДЮСШ№14Бріман В.М.
Мележик Марія200452ІІІДмитрівкаАгаєва Г.А.
Юнаки 24 кг (2006-2007р.н.)
Бойко Діма200724ІДрабівськаДЮСШ «Слов’яни»
Черкаська область
Петренко Т.П.
Мицик Тимофій200724ІІСК «Дзюдо Мастер»Озманян І.М.
Овчаров Артем200724ІІІКДЮСШ№14Мішкой Ю.М.
Плахтий Денис200724ІІІКДЮСШ№14Сидоренкова А.М.
26 кг
Паламарчук Ження200626ІКДЮСШ№14Халматов Ш.Ш.
Січкар Олександр200726ІІНечипоренко
Базанов Олексій200726ІІІДЮСШ «Артем»Гербеда В.Ф.
Сліпченко Максим200726ІІІДЮСШ «Артем»Медарь
28 кг
Олейнік Ілля200728ІДЮСШ «ІППОН»Олейнік О.А.
Черніков Тимофій200728ІІКДЮСШ№14Халматов Ш.Ш.
Голик Саша200628ІІІКДЮСШ№14Мішкой Ю.М.
Крицкий Максим200628ІІІДрабівськаДЮСШ «Слов’яни»
Черкаська область
Моісєєв В.В.
30 кг
Швачов Семен200630ІКДЮСШ№14Халматов Ш.Ш.
Равлюк Коля200630ІІДмитрівкаАгаєва Г.А.
Мішкой Андрій200630ІІІКДЮСШ№14Мішкой Ю.М.
Веклич Артем200630ІІІДЮСШ «ІППОН»Олейнік О.А.
34 кг
Мамадов Довлат200634ІДЮСШ «Артем»Гербеда В.Ф.
Ніфтулаєв Анар200734ІІСК «Дзюдо Мастер»Озманян І.М.
Пархоменко Ілля200734ІІІКДЮСШ№14Мішкой Ю.М.
Єфремов Єгор200634ІІІКДЮСШ№14Халматов Ш.Ш.
38 кг
Акимов Вова200638ІКДЮСШ№14Мішкой Ю.М.
Васеленко Іван200638ІІСК «Sport Force»Каргіна А.
Трачук Іван200638ІІІКДЮСШ№14Чесебієв Б.М.
Іванченко Міша200638ІІІДЮСШ «ІППОН»Олейнік О.А.
42 кг
Фесан Богдан200742ІКДЮСШ№14Нескоромюк А.О.
Кунець Юра200742ІІКДЮСШ№14Мішкой Ю.М.
Штаєр Влад200642ІІІВишневеГостор
Петренко Діма200642ІІІКДЮСШ№14Мішкой Ю.М.
+42 кг
Кириченко Богдан2006+42ІДЮСШ «Артем»Гербеда В.Ф.
Іванченко Ярослав2006+42ІІДЮСШ «ІППОН»Олейнік О.А.
Расулі Саел2006+42ІІІКДЮСШ№14Халматов Ш.Ш.
Решетун Данил2007+42ІІІДрабівськаДЮСШ «Слов’яни»
Черкаська область
Моісєєв В.В.
Дівчата 24 кг (2006-2007р.н.)
Водяная Мілана200724ІКДЮСШ№14Халматова Д.Д.
Попова Марія200724ІІКДЮСШ№14Халматова Д.Д.
Вайцехова Ангеліна200724ІІІКДЮСШ№14Халматова Д.Д.
Кожадуб Валерія200624ІІІКДЮСШ№14Бріман В.М.
26 кг
Сатарі Жаклін200726ІНіжинАнтоян
Бардіж Яна200726ІІКДЮСШ№14Бріман В.М.
Попова Настя200726ІІІКДЮСШ№14Халматова Д.Д.
Гук Анна200626ІІІКДЮСШ№14Сидоренкова А.М.
28 кг
Молодик Вероніка200728ІКДЮСШ№14Мішкой Ю.М.
Дем’янчук Софія200728ІІКДЮСШ№14Халматова Д.Д.
48 кг
Захарченко Анна200648ІКДЮСШ№14Халматов Ш.Ш.
Удод Даша200748ІІКДЮСШ№14Халматов Ш.Ш.
Старовойт Маргарита200748ІІІКДЮСШ№14Сидоренкова А.М.
Юнаки 19 кг ( 2008-2009р.н.)
Хоменко Діма200919ІКДЮСШ№14Сидоренкова А.М.
Мудрак Тимофій200919ІІКДЮСШ№14Сидоренкова А.М.
Іванов Артур201019ІІІСК «Дзюдо Мастер»Озманян І.М.
Мельник Максим200819ІІІКДЮСШ№14Сидоренкова А.М.
21 кг
Свинцов Лев200821ІДЮСШ «Артем»Гербеда В.Ф.
Скаковський Валера200821ІІКДЮСШ№14Халматова Д.Д.
Ткаченко Міша201021ІІІКДЮСШ№14Сидоренкова А.М.
Скидевич Стас200921ІІІКДЮСШ№14Мішкой Ю.М.
23 кг
Ященко Вова200823ІКДЮСШ№14Мішкой Ю.М.
Тесленко Даніл200823ІІСК «Дзюдо Мастер»Озманян І.М.
Мудренко Артем200823ІІІДЮСШ «Артем»Медарь
Калина Саша200923ІІІДрабівськаДЮСШ «Слов’яни»
Черкаська область
Петренко Т.П.
25 кг
Перепелиця Роман200825ІДрабівськаДЮСШ «Слов’яни»
Черкаська область
Петренко Т.П.
Писаревський Влад200825ІІДрабівськаДЮСШ «Слов’яни»
Черкаська область
Петренко Т.П.
Черненко Максим200825ІІІДрабівськаДЮСШ «Слов’яни»
Черкаська область
Петренко Т.П.
Куркодим Саша200825ІІІДмитрівкаАгаєва Г.А.
27 кг
Микитюк Даніл200827ІКДЮСШ№14Мішкой Ю.М.
Безпаленко Давид200827ІІКДЮСШ№14Нескоромюк А.О.
Лебедь Тимофій200827ІІІКДЮСШ№14Сидоренкова А.М.
Найдюк Володя200727ІІІКДЮСШ№14Халматова Д.Д.
29 кг
Фесан Роман200929ІКДЮСШ№14Нескоромюк А.О.
Ляшок Вадим200829ІІНіжинАнтоян
Рязанов Даніл200829ІІІКДЮСШ№14Мішкой Ю.М.
Зайченко Саша200829ІІІДЮСШ «Артем»Медарь
32 кг
Терешонов Олег200832ІКДЮСШ№14Мішкой Ю.М.
Тищенко Стас200832ІІКДЮСШ№14Регіль Д.О.
Пархоменко Міша200832ІІІКДЮСШ№14Мішкой Ю.М.
Татарчук Стас200932ІІІСК «Дзюдо Мастер»Озманян І.М.
+32 кг
Навроцький Саша2008+32ІКДЮСШ№14Халматова Д.Д.
Верещагин Карим2008+32ІІКДЮСШ№14Сидоренкова А.М.
Єрмак Кирил2008+32ІІІКДЮСШ№14Мішкой Ю.М.
Пачев Богдан2008+32ІІІДЮСШ «Артем»Гербеда В.Ф.
Дівчата 22 кг (2008-2009р.н.)
Петренко Лілія200822ІДрабівськаДЮСШ «Слов’яни»
Черкаська область
Петренко Т.П.
Василенко Ельвіра200822ІІКДЮСШ№14Халматова Д.Д.
Ємельянова Ліза200822ІІІКДЮСШ№14Халматова Д.Д.
24 кг
Равлюк Настя200824ІДмитрівкаАгаєва Г.А.
Раковец Катя200824ІІВишневеСтепанюк І.В.
Лазарева Мілана200824ІІІКДЮСШ№14Сидоренкова А.М.
Науменко Марія200924ІІІДмитрівкаАгаєва Г.А.
28 кг
Сохіна Ніка200828ІКДЮСШ№14Халматова Д.Д.
Бурдейная Віка200828ІІДЮСШ «Артем»Гербеда В.Ф.
Метік Маруся200928ІІІКДЮСШ№14Регіль Д.О.
32 кг
Довгун Яна200932ІКДЮСШ№14Регіль Д.О.
Прибиткова Лоліта200832ІІКДЮСШ№14

 



Мітки: