Прихильники здорового способу життя активно відзначили День здоров‘я

Автор | 18 квітня 2017 | Переглядів: 15

Педагоги та учні столичної школи №87 ім.О.П.Довженка активні учасники багатьох заходів спрямованих на збереження здоров’я та занять фізичною культурою та спортом. Так нещодавно, учні та вчителеві дуже своєрідно відзначили це свято.

ранкова зарядка

ранкова зарядка

Отже дійство у якому взяли всі учні школи розпочалось  з того що представники Ради лідерів учнівського самоврядування провели зорову гімнастику для учнів 1-11 класів.  А учнів 1-4х класів чекав конкурс на кращу фізкульт-хвилинку. На перервах можна було потанцювати в актовій залі.

перетворюємо брудну воду на чисту

перетворюємо брудну воду на чисту

Учні 7-х класів мали честь спілкуватися з двократною презеркою Олімпійських ігор з академічного веслування Світланою Мазій. Учні 5-8-х класів брали участь у грі “Квест здоров’я” під час якого учасники проходили найрізноманітніші станції та показували свої знання та вміння. Зла чаклунка видавала маршрутні листи командам за умови, що вони перетворять забруднену воду у чисту…

Необхідно було надати першу домедичну допомогу підручними засобами… А ще учасники показували свою вправність та уважність!

квест триває - одна зі станцій

квест триває - одна зі станцій

Київське міське відділення дякує за організацію та проведення такого цікавого та необхідного загальношкільного Дня здоров’я вчителя фізичної культури Приходько Тетяну Костянтинівну та заступника директора з виховної роботи  Чуба Олену Володимирівнута керівництво школи.

З учасницею Олімпійських ігор Світланою Мазій

З учасницею Олімпійських ігор Світланою МазійМітки: