Президент Європейських Олімпійських Комітетів: «Україна – в авангарді європейського олімпізму»

Автор | 9 жовтня 2014 | Переглядів: 51

Патрік Хіккі та Сергій БубкаПро це президент Європейських Олімпійських Комітетів (ЄОК) Патрік Хіккі заявив під час робочого візиту до Києва.

«Цей мій четвертий візит до вашої чудової країни. Мені приємно своїм приїздом в черговий раз продемонструвати підтримку Європейських Олімпійських Комітетів українському спорту та Україні, яка переживає складні часи. Україна – це країна з великими олімпійськими успіхами, як на літніх, так і на зимових Іграх. Україна завжди бере участь у всіх олімпійських заходах і послідовно підтримує олімпійський рух. Можу з впевненістю сказати, що всі 48 країн Європи цінують те, що ваша країна зробила, зокрема, за останні 8 місяців. Незважаючи на триваючий конфлікт Україна продовжує розвивати спорт і підтримувати атлетів», – наголосив Патрік Хіккі.

Очільник ЄОК також підкреслив, що позитивно вражений діяльністю Національного олімпійського комітету України, особливо в нинішніх непростих умовах: «Ваш НОК знаходиться в авангарді олімпійського руху в Європі, неодноразово в цьому пересвідчувався. Мені приємно відзначити і моїх колег, членів МОК Сергія Бубку та Валерія Борзова. для України є символом олімпійського руху – завдяки як своїм спортивним досягненням, так і кар’єрі після активного спорту. Бубка – дійсно видатна особистість і його внесок в розвиток олімпійського руху України, Європи та світу важко переоцінити», – відзначив Патрік Хіккі.Мітки: ,