Презентовано талісман зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю-2019

Автор | 19 листопада 2017 | Переглядів: 12

У лютому 2019 році Сараєво і Східне Сараєво будуть господарями XIV зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю.

Цей старт є найпрестижнішими змаганнями континентального рівня для юних атлетів віком від 14 до 18 років, які вестимуть боротьбу у 7 видах спорту: гірськолижний спорт, біатлон, лижні гонки, фігурне катання, хокей, шорт-трек та сноубординг.

Днями Координаційна комісія Європейських Олімпійських Комітетів (ЄОК) відвідала столиці XIV , щоб перевірити стан підготовки до змагань. Члени Комісії відмітили, що досягнутий значний прогрес за всіма напрямками. Вже затверджені плани Олімпійського селища, де розмістяться атлети, а також офіційні особи під час Фестивалю. Помітні позитивні зрушення і щодо спортивної інфраструктури. На січень-березень 2018-го вже заплановані деякі тестові заходи.

Під час візиту інспекторам від ЄОК був презентований і талісман змагань Groodvy – снігова куля. Саме він зустрічатиме найкращих юних спортсменів Європи у 2019-му році.

Наприкінці грудня всі 50 Національних олімпійських комітетів континенту отримають відповідне запрошення для участі у XIV зимовому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі.Мітки: ,