Потрапити на II Європейські ігри можна зробивши селфі

Автор | 13 квітня 2018 | Переглядів: 55

З 21 по 30 червня 2019 р Республіка Білорусь прийме II Європейські ігри – міжнародні комплексні спортивні змагання серед спортсменів Європейського континенту, які проводяться раз на чотири роки під керівництвом Європейських олімпійських комітетів. В рамках II Європейських ігор будуть проведені змагання з 15 видів спорту. Змагання в 10 видах спорту стануть кваліфікаційними до XXXII Олімпійських ігор 2020 року в місті Токіо.

Дирекція II Європейських ігор оголосила про старт конкурсу на краще Селфі, повідомили в програмі «СТВ-Спорт». Все, що потрібно від учасника – сфотографуватися під час занять спортом або на фоні будь-якого спортивного об’єкта в будь-який країні. Обов‘язкова умова – хештег «Мінськ-2019» під фотографією. Він може бути написаний будь-якою мовою. Географія конкурсу не обмежена: до участі запрошуються як мешканці Білорусі, так і іноземці. Фото необхідно відправити на електронну адресу організаторів selfie@minsk2019.by.

Трійка переможців визначиться в грудні, головний приз – запрошення на II Європейські ігри. Крім того, призери отримають комплекти екіпіровки білоруської команди і діпломи.

Анатолій Котов, заступник директора фонду «Дирекція II Європейських ігор 2019 року»:
“Для нас селфі не тільки конкурс, але і спосіб потужно зайти в соціальні мережі від імені тих учасників, яким просто весело і цікаво, в кайф і драйвово сфотографувати себе і спробувати себе в якомусь виді спорту, яким вони не займалися. Соціальні мережі зараз найголовнішій засіб просування та популяризації будь-якого заходу, продукту.”

 Мітки: ,