Подарунок від душі

Автор | 22 жовтня 2015 | Переглядів: 61

Київське міське відділення НОК УкраїниВ Україні триває Олімпійський урок.

“Олімпійський урок” – це спортивно-виховний захід, який має різні види та форми і проводиться в загальноосвітніх, позашкільних та інших навчальних закладах, на центральних майданах міст і селищ на всій території України.  Основна мета олімпійського уроку — навчання та виховання учнів під знаком ідей і принципів олімпізму, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

Мер Києва - Віталій Кличко

Жоден такий захід, що відбувається у Києві не проходить без подарунків для учасників. Приємно зазначити, що зацікавленість дітей спортивними заходами, які проводить Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України зростає саме тому, що діти отримують подарунок з олімпійською символікою, яка символізує принципи олімпізму – взаєморозуміння, дружбу, солідарність та чесну гру. Гарно й те, що подарунки несуть в собі не тільки сувенірний характер, а й практичний. Дітям дуже подобаються рюкзаки для взуття, елементи екіпіровки – футболки, шапочки та шарфи; спортивний інвентар – скакалки, м’ячі, еспандери та інше. Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України розробило нову концепцію щодо вибору подарунків для дітей – практична річ та сучасний дизайн. В розробці дизайну кожного подарунка враховані бажання дітей, є душа та розуміння як це відтворити у життя.  В подальшому все це буде реалізовуватись завдяки співпраці відділення та Київської міської влади на чолі з Віталієм Кличком.

КИЇВСЬКЕ МІСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ОЛІМПІЙСЬКОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКЕ МІСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ОЛІМПІЙСЬКОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ

Тому підтримка Київського міського відділення  Національного олімпійського комітету України з боку Київської міської влади дуже важлива.Мітки: