Подарунки до Дня Святого Миколая

Автор | 18 грудня 2015 | Переглядів: 40

 Баскетбол в кожен  двір - фінальні змагання 2015 року

17 грудня з нагоди новорічних свят, а саме до Дня Святого Миколая в рамках акції “ в кожен двір” відбулись змагання з баскетболу серед новачків. На спортивній базі загальноосвітній школи №269 змагались учні шкіл міста Києва та діти з міста Боярка Київської області. Для юних баскетболістів були проведені цікаві спортивні естафети, а в кінці заходу 6 команд зіграли двосторонні ігри, в яких визначилася трійка призерів. Учасники змагань отримали гарний настрій, спілкування, нові знайомства. Учасники заходу були нагородженні цінними подарунками від Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України та Баскетбольного клубу ”Тeiwaz”.

Баскетбол в кожен  двір - фінальні змагання 2015 року

Цей захід продовжує набирати попит у молоді  не тільки Голосіївського району де розпочався, а й вийшов за межі міста. Тож Київське міське відділення планує і надалі підтримувати акцію “Баскетбол – в кожен двір” та залучити до занять фізичною культурою та спортом якомога більшу кількість дітей.

Баскетбол в кожен  двір - фінальні змагання 2015 року

Баскетбол в кожен двір - фінальні змагання 2015 року

Незрівнянним подарунком для дітей став  Рись – талісман Баскетбольного клубу ”Тeiwaz”, який підтримував та підбадьорював дітей під час змагань та надихав на переможні кидки та запальну гру.

 

 Мітки: