Під одним прапором

Автор | 8 лютого 2018 | Переглядів: 9

20 січня після зустрічі президента МОК Томаса Баха, представників національних олімпійських комітетів Північної і Південної Кореї, а також членів МОК від цих країн, членів Оргкомітету Ігор-2018, президента Міжнародної федерації лижного спорту Джан-Франко Каспера і голови Координаційної комісії МОК Гуніли Лінберг було повідомлено, що північнокорейські спортсмени візьмуть участь в Олімпійських Іграх у Пхьончхані. Вони змагатимуться у фігурному катанні, шорт-треку, лижних гонках і гірськолижному спорті, а також виступатимуть у складі об‘єднаної корейської команди з жіночого хокею.

Вперше представники двох держав змагатимуться у складі єдиної команди на Олімпійських іграх.

Загалом в Іграх візьмуть участь 22 північнокорейських спортсмена, їх супроводжуватимуть 24 тренери й офіційні особи, а також 21 представник мас-медіа.

На церемонії відкриття Олімпіади представники обох країн крокуватимуть під об’єднаним прапором, позначеним як «Корея». Планується, що команда матиме жінку й чоловіка – прапороносця з кожної держави.

«Зимова Олімпіада в Пхьончхані з надією відчиняє двері яскравому майбутньому Корейського півострова і запрошує світ розділити надію, – зауважив Томас Бах по завершенню переговорів. – Олімпійські ігри показують нам, яким є світ, коли ми керуємося олімпійськими цінностями».

Джерело: Олімпійська арена,№1, 2018Мітки: ,