Перший чемпіонат села Дударків з боротьби дзюдо

Автор | 19 жовтня 2015 | Переглядів: 308

Перший чемпіонат села Дударків з боротьби дзюдо

17 жовтня відбувся Перший чемпіонат села Дударків з боротьби дзюдо. Захід відбувся за підтримки Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України. Привітати учасників змагань завітали член виконкому Національного олімпійського комітету України, голова Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України Павло Костенко, дворазова бронзова призерка Олімпійських ігор 2004 та 2008 років Ганна Безсонова.

“Маю надію, що на цих змаганнях юні спортсмени отримають неоціненний досвід, який стане для них вагомим кроком до олімпійської команди і нагород. Дозвольте вручити школі села Дударків банер Національного олімпійського комітету України, який буде символізувати патронат та подальшу підтримку розвитку фізичної культури та спорту в селі Дударків і надихати спортсменів на нові спортивні перемоги. ” – наголосив Павло Костенко.

Переможці та призери Першого відкритого чемпіонату села Дударків з боротьби дзюдо були нагородженні цінними подарунками від Київського міського відділення Національного олімпійського комітету  України.

 

 

 

 Мітки: ,