Перша медаль Європейських ігор у скарбничці України

Автор | 13 червня 2015 | Переглядів: 13

Дімітрій Тімченко

Після відкриття І Євпропейських ігор 12 червня, та старту відбіркових змагань, вже є й результати виступу української команди.

Так 13 червня першу медаль у скарбничку України поклав представник греко-римської боротьби  Дімітрій Тімченко  став «срібним» призером історичних Європейських ігор.

У ваговій категорії 98 кг у фіналі Дімітрій поступився супернику із Росії Ісламу Магомедову – 0:4.

На шляху до «золотого» фіналу українець здолав таких суперників як борець із Греції Лаократіс Кесідіс, француз Мелонін Ноумонві та білорус Тімофій Дейниченко.

«Я дуже задоволений, що мені вдалося здобути срібну медаль. Авжеж я мріяв про «золото», але срібна нагорода – це прекрасний результат, тим більше, сподіваюся, задав гарного запалу для усієї нашої збірної на І Європейських іграх! Дуже радий, що відкрив рахунок українських медалей на цьому престижному турнірі.

Ці Ігри корисні ще тим, що тут я зміг випробувати свої вміння на майбутнє. Далі буду готуватися до чемпіонату світу, який стане найголовнішим відбірковим стартом на Олімпійські ігри-2016. Буду крокувати до своєї мрії – здобуття Олімпійської медалі», – додав наш призер.

За інформацією www.noc-ukr.orgМітки: ,