Павло Костенко зустрівся з юними “олімпійцями” з с.Сеньківка на НСК “Олімпійський”

Автор | 21 жовтня 2015 | Переглядів: 311

Екскурсія на НСК Олімпійський учні с.Сеньківка

21 жовтня, під керівництвом члена виконкому Національного олімпійського комітету  України Павла Івановича Костенка, Київське міське відділення організувало цікаву екскурсію для учнів 3-11 класів села Сеньківка, Бориспільського району, Київської області. Діти разом з викладачами відвідали Національний спортивний комплекс  «Олімпійський» – мали змогу відчути себе справжніми спортсменами, побувавши за лаштунками футбольного поля де футболісти готуються до матчів, доторкнулись до газону на якому відбувались феєричні футболі баталії світу; випробували себе у ролі вболівальників завзято вигукуючи кричалки з найвищого сектора  трибун; пробігли легкоатлетичними доріжками стадіону де здобували численні перемоги відомі легкоатлети та відвідали музей історії стадіону де зібрана чимала колекція експонатів з часів проведення на стадіоні частини XXІІ  Олімпійських ігор. А ще було багато фотографій, позитивних емоцій та нових знань про найбільший в Європі стадіон – Національний спортивний комплекс «Олімпійський».

Привітавши дітей та їх викладачів Павло Костенко наголосив, – «Вже сьогодні будучи школярами ви робите перші кроки на шляху до самовизначення та становлення особистості. Національний олімпійський комітет України метою якого є популяризація здорового способу життя та закликання молоді до занять фізичною культурою та спортом надає патронату вашій школі. Заняття фізичною культурою і спортом та належна освіта роблять людину сильнішою і здатною долати будь-які життєві труднощі. Саме тому сьогодні, ви відвідуєте найбільший спорткомплекс Європи –  НСК Олімпійський. Маю сподівання що екскурсія вам сподобається й ви почерпнете багато нових знань  та гарно проведете свій час.»

Аби цей чудовий день надовго запам‘ятався дітям, Павло Костенко вручив учням пам’ятні подарунки від організатору заходу Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України.

 Мітки: ,