Павло Костенко привітав працівників освіти з Днем Вчителя

Автор | 5 жовтня 2015 | Переглядів: 77

День вчителя Бориспільський район

Голова Київського міського відділення НОК України Павло Костенко привітав вчителів Бориспільського району з Днем вчителя.

Члена виконкому НОК України Павла Костенка було запрошено на святкування Дня вчителя у Бориспільській район. Відвідавши села Дударків, Сеньківка, Щасливе, Проліски, Велика Олександрівка, Чубинське та привітавши вчителів шкіл Павло Костенко побажав всім натхнення у почесній праці вчителя, гарного настрою та міцного здоров’я. У подарунок кожна школа отримала набір Олімпійської літератури до шкільної бібліотеки яка стане у нагоді всім хто цікавиться спортом, адже у цих книжках можна довідатись про будь що стосовно спорту – відомі українські спортсмени, олімпійські види спорту (історія виникнення та особливості), світові та українські рекорди й ще багато чого. Це перший крок до створення у сільських школах “Олімпійського куточку”.

Олімпійська книга

Програма святкування була дуже насиченою у кожній школі учні підготували справжнє свято для вчителів. Діти майстерно продемонстрували виступи шкільних студій танцю та співу, показали спектакль та навіть влаштували для вчителів кавову вечірку при свічках та під живу музику фортепіано. Ось так незвичайно відсвяткували День вчителя у Бориспільському районі.

 Мітки: , ,