Павло Костенко привітав кращих спортсменів нацгвардійців

Автор | 11 вересня 2015 | Переглядів: 62

11 вересня в Головному управлінні Національної гвардії відбулися урочисті заходи до Дня фізичної культури та спорту, який Україна традиційно відзначає у другу суботу вересня. Найкращі спортсмени, що представляють нашу державу на міжнародній арені, отримали нагороди з рук командування Нацгвардії. Перед урочистостями представники різних видів спорту ознайомилися з історією військового формування у Центральному музеї Національної гвардії і залишили свої підписи у книзі відгуків.

Член виконкому НОК України, голова КМВ НОК України Павло Костенко привітав спортсменів з Днем фізичної культури та спорту та вручив подяку від Національного олімпійського комітету України керівництву Нацгвардії.

Майстер спорту з кульової стрільби Оксана Ковальчук поділилася враженнями: “Дуже приємно, що про нас пам’ятають і наші зусилля не залишаються непоміченими. Незважаючи на непростий для нашої країни час, вважаю що спортсменів повинні шанувати і відзначати, тому що ми покращуємо імідж України на світовому рівні.”

Наразі у спортивній команді Нацгвардії перебуває 57 спортсменів, які приносять славу нашій державі на міжнародній арені. Ряд військовослужбовців зі спортивної команди Національної гвардії приймає активну участь в антитерористичній операції на сході України.

 

Джерело: http://ngu.gov.ua/ua/news/krashchi-sportsmeny-nacgvardiyci-otrymaly-zasluzheni-nagorody  прес-служба НГУ, Інна Чорна, фото Єгора Жученка,Мітки: , ,