Останній відбірковий етап Чемпіонату Києва з сімейного спорту відбувся у Дніпровському районі Києва

Автор | 24 травня 2017 | Переглядів: 10

Чемпіонат Києва з сімейного спорту

21 травня за підтримки Київського міського відділення НОК України, відбувся останній відбірковий етап Чемпіонату Києва сімейного спорту. За дві останні путівки в Суперфінал боролися сім’ї Дніпровського району. За результатами змагань Чемпіоном Дніпровського району стала сім’я Іванових. Друге місце зайняла сім’я Кожушко. Третє місце дісталося родині Дротвінських. У суперфіналі на Хрещатику Дніпровський район представлятимуть сім’я Кожушко і сім’я Дротвінскіх. Сім’я Іванових, яка перемогла в районних змаганнях, в Суперфіналі участовать не зможе, так як на момент фінальних змагань дитині буде 14 років (згідно Положення брати участь можуть сім’ї з дітьми від 7 до 13 років). Вітаємо переможців і бажаємо їм успіхів у суперфіналі.

Фіналісти та учасники змагань нагородженні були нагородженні сувенірною атрибутикою від спонсорів та партнерів змагань.