#OlympicLab за участі Заслуженого майстра спорту України з важкої атлетики Удачина Артема Сергійовича.

Автор | 10 грудня 2018 | Переглядів: 21

7 грудня у Спортивному комплексі «» міста Києва відбувся #OlympicLab, що є проектом Національного олімпійського комітету України з модулю «Чат з олімпійцем». Захід був організований Київським міським відділенням Національного олімпійського комітету України.
Зірковим гостем у юних хокеїстів став Заслужений майстер спорту України з важкої атлетики, багаторазовий призер чемпіонатів світу, учасник трьох Олімпійських ігор (2000, 2008, 2012) Удачин Артем Сергійович.
Під час бесіди з юнаками Артем Удачин розповів про тонкощі важкої атлетики та розвиток спорту в загалому. Також відповів на численні запитання. Хлопців найбільше цікавив шлях спортсмена до Олімпійських ігор та секрети успіху титулованого атлета.

Учні комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Атек» влаштували гостю показове тренування з хокею, адже хлопці наразі готуються до участі у зимовому турнірі, який відбудеться 8-9 грудня у місті Біла Церква. У турнірі прийме участь 7 областей України. Хлопці вразили олімпійця своїм високим рівнем підготовки, справжньою дружньою підтримкою і єдністю команди.
В кінці заходу Артем Удачин побажав юнакам успіху та перемоги у майбутньому турнірі.
Юні хокеїсти отримала пам‘ятні сувеніри від Київського міського відділення Національно олімпійського комітету.Мітки: , , , ,