#OlympicLab з художньої гімнастики в КДЮСШ «Чемпіон»

Автор | 28 листопада 2018 | Переглядів: 17

 

3 листопада 2018 року в рамках проекту учні комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Чемпіон», юні гімнастки, підготували показову презентацію та продемонстрували неперевершені виступи з художньої гімнастики.

У заході прийняли учать дівчата різного віку, а наймолодшою учасницею була вихованка 2015 року народження.  Кожна зі спортсменок показала свої найкращі вміння та виклалась на всі 100%.

На свято прийшли підтримати дівчат керівництво та тренерський склад комплексної дитячо-юнацької спортивної школи « Чемпіон». Та головною підтримкою були батьки, вони щосили надихали та, не менше, хвилювались за юних спортсменок.

Показові виступи продемонстрували високий рівень підготовленості майбутніх чемпіонок.

Дівчата закликають обирати спорт. Завдяки цьому заходу, кожен з нас зможе долучитись до спорту та поринути в захопливе життя спортсмена. Всі охочі можуть завітати до комплексної дитячо-юнацької спортивної школи « Чемпіон» та спробувати свої сили в художній гімнастиці.

Всі учасники заходу отримали сувеніри від Київського міського відділення Національного Олімпійського комітету України.Мітки: , ,