#OlympicLab – Олімпійський чат з Наталією Довгодько

Автор | 1 жовтня 2018 | Переглядів: 151

#OlympicLab - Олімпійський чат з чемпіонами та лідерські навички

Школярі ще однієї київської школи познайомилися з таким видом спорту, як завдяки проекту “Olympic Lab”. Київське міське відділення Національного Олімпійського комітету України за сприянням ДЮСШ “Київ” познайомило київських школярів з модулем проекту  – Олімпійський чат з чемпіонами та лідерські навички.

Учні середньої школи №238, що знаходиться на Троєщині, поринули в захоплювальну подорож на території ДЮСШ «Київ», майбутні спортсмени отримали величезну кількість позитивних емоцій та нових навичок.
Дуже приємним і пізнавальним відбулося знайомство з чемпіонкою Європи, Олімпійською чемпіонкою (у складі парної четвірки) з академічного веслування,  Наталією Довгодько!

Отримати досвід та знання від провідних спортсменів України, неперевершених фахівців свої справи – саме такий підхід пропонує проект НОК України #OlympicLab. Захоплення видом спорту можливе лише за умови повного занурення у процес тренування, історії та звичайно практики й змагань. Саме так й відбувався один з модулей #OlympicLab – чат з олімпійцем. Наталія розповіла дітям, які саме лідерські навички допомогли її досягти таких спортивних перемог – робота в команді, досконалість в усьому, взаємоповага. Від спілкування перейшли до практики, діти ознайомились з спортивним інвентарем, будівлею човна з академічного веслування, техникою безпеки на воді, та вперше у своему житті разом з помічниками випробували свої сили на воді.

Надалі, розбившись на команди змагались на тренажерах Концепт. Переможених не було, була лише радість від знайомства, захват від опанування нового виду спорту, приємне здивування від отриманих подарунків.

Спілкування з відомими спортсменами надає дітям надію, наснагу та віру у свої здібності, адже кожен мріє стати чемпіоном.

Усі хлопці та дівчата отримали призи від Київського міського відділення НОК  України на згадку про цей олімпійський урок та обіцяли повернутись до ДЮСШ вже в якості їх вихованців.Мітки: ,