Olympic Lab з академічного веслування на базі ДЮСШ “Київ”

Автор | 20 вересня 2018 | Переглядів: 38

#Olympic Lab

Цілий тиждень відомого спортивного проекту «Olympic Lab» від НОК України стартував днями на водно-веслувальній базі ДЮСШ “Київ”.
Понад 150 дітей київських шкіл зможуть познайомитися з академічним веслуванням. Діти візьмуть участь в змаганнях на веслувальних тренажерах, приймуть участь у цікавих вікторинах, познайомляться з найвідомішими представниками цього виду спорту і звичайно спробують себе в якості професійних веслярів в човнах для академічного веслування. Приємним сюрпризом для кожного школяра стане подарунок від Київського відділення національного олімпійського комітету України.

Першими щасливчиками  стали учні спеціалізованої школи з англійської мови №125.
Діти мали нагоду познайомитись з відомою українською веслувальницею  Терьошиною Оленою Борисівною – семиразова чемпіонка світу, срібна призерка ХХІІ Олімпійських ігор, доцент кафедри психології Національного університету фізичної культури, ім’я якої внесено до Книги рекордів Гіннеса. Почесним гостем став представник управління молоді та спорту Дніпровського району, а також Олімпійській чемпіоном з легкої атлетики Бураков Віктор Володимирович.Мітки: , ,