#OlympicLab — «Wellbeing — Обирай спорт!» – змагання з баскетболу

Автор | 17 липня 2018 | Переглядів: 26

Нещодавно в Артеку відбувся турнір з баскетболу, який був проведений за підтримки Всеукраїнського проекту Національного олімпійського комітету України #OlimpicLab – «Wellbeing – Обирай спорт!» у рамках Спортивного Кубку.
Змагання тривали напружено-всі прагнули до перемоги. Гравці нервувалися, але продовжували завзяту боротьбу. Найкраще себе показала команда … співдружності «Перший UA», яка посіла перше місце серед найстарших команд. Другі за майстерністю виявилися представники співдружності «Незламні». А третє призове місце отримали гравці команди «Четвертого легіону». Четвертими виявилися «Всемогутні», які відстали лише на декілька балів.

Останніми, на жаль, опинилися «Всі Свої», але вони не здаються й прагнуть до нових командних перемог.
Найкращим гравцем зміни відзначили Іллю Шуйського , який розповів нам усе, що відбувалось у колі гри, а саме: « Гра не здалася нам надзвичайно тяжкою. Команда проходила всі перешкоди легко. Але хочеться виділити команду «Незламних» і «Четвертий легіон». З ними ігри пройшли найважче, учасники з цих співдружностей знають що таке справжній . Щодо мене : займаюсь цим спортом з дитинства, тому маю багато досягнень, але також виділяю хлопців з нашої команди , адже вони дійсно добре грають і також заслуховують на увагу. Дякую всім учасникам за цікавий турнір і бажаю подальших спортивних перемог!» .

На переможців  чекали сувеніри від київського міського відділення НОК України, на згадку про незабутне літо.

 Мітки: , ,