Olymic Lab – Олімпійський чат з Валерієм Андрійцевим

Автор | 14 листопада 2017 | Переглядів: 25

#Olymic Lab

8 листопада в середній загальноосвітній київській школі №10 відбувся один з модулей проекта НОК України «Olymic Lab» Олімпійський чат з Валерієм Андрійцевим.

Валерій Андрійцев — український борць вільного стилю, бронзовий призер чемпіонату світу, срібний призер чемпіонату Європи, срібний призер Олімпійських ігор, Заслужений майстер спорту України з вільної боротьби.
Якою ж цікавою ,дружньою, пізнавальною, повчальною і оптимістичною була ця зустріч!!! Спочатку наш гість спілкувався з учнями початкової школи. І це було не просто спілкування: кожен вважав за честь показати свої вміння і навички боротьби, та , звісно, радів від поразки, бо сьогодні його суперником був справжній Олімпійський чемпіон!
А старшокласники були здивовані не тільки спортивними успіхами , а й освіченістю спортсмена ( Валерій має три вищих освіти), його світлим позитивом, що запалює, заохочує жити і творити!

#Olymic Lab

#Olymic Lab

Можливо, саме сьогодні хтось із них по іншому погляне на себе, адже саме такі зустрічі інколи повністю змінюють життя людини. Валерій розповів про свій шлях здобуття олімпійської нагороди. Як досягти мети, як перемогти себе, як підкорити свою життєву та олімпійську вершини, як любити рідну землю – на всі ці питання шукали відповіді спільно!
Спогади спортсмена про найяскравіші миті спортивного життя надовго залишаться в пам’яті всіх учасників заходу, додадуть наснаги учням на їх шляху до олімпійських та життєвих перемог.
На згадку про зустріч учасники проекту «Olymic Lab»  отримали сувеніри з олімпійською від Київського міського відділення НОК України.Мітки: ,