Олімпійський вогонь прибув до Грузії

Автор | 28 травня 2015 | Переглядів: 15

Олімпійський вогонь прибув до Грузії

Олімпійський вогонь XIII літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю () 2015 року спецрейсом з Греції прибув до грузинського Батумі.

Напередодні відкриття XIII Європейського Юнацького Олімпійського Фестивалю у грузинському Тбілісі, за доброю традицією на афінському стадіоні «Панатінаїкос» відбулася церемонія запалення смолоскипу. Після виконання національних гімнів двох країн вогонь був переданий грузинському Олімпійському чемпіону з дзюдо Лаші Шавдатуашвілі.

Вже в Батумському аеропорту голова Оргкомітету Фестивалю Алексі Ахвледіані разом з Олімпійським чемпіоном з вільної боротьби Лері Хабеловим запалили перший смолоскип.

Дизайн самого факелу, на якому зображена виноградна лоза та що відображає культуру всієї країни, мандруватиме 67 муніципалітетами країни, аби 25 липня прибути в Тбілісі на урочисту церемонію відкриття XIII ЄЮОФ.

Першою із 700 факелоносців стала чемпіонка світу зі спортивної гімнастики Русудан Сихарулідзе, яка й дала старт естафеті Олімпійського вогню, що триватиме 2 місяці.

Довідково:

XIII літній відбудеться з 26 липня по 1 серпня 2015 року у Тбілісі (Грузія).

Планується, що у змаганнях візьмуть участь майже 4000 спортсменів з 50 країн континенту.

Юні олімпійці боротимуться за нагороди у 9 видах спорту: дзюдо, тенісі, спортивній гімнастиці, велоспорті, легкій атлетиці, плаванні, волейболі, гандболі та баскетболі.Мітки: ,