Олімпійський вогонь прибув до Форальбергу

Автор | 20 січня 2015 | Переглядів: 24

Олімпійський вогонь ЄЮОФ-201518 січня в грецькій столиці відбулася церемонія запалення Олімпійського вогню ХІІ зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який вже за шість днів стартує в Австрії та Ліхтенштейні.

За давньою традицією жриця античного храму Гери запалила від сонячних променів за допомогою параболічного дзеркала факел на стадіоні «Панатінаікос», де в 1896 році вперше відбулися сучасні Олімпійські ігри. Жриця передала вогонь першому факелоносцю естафети олімпійського вогню.

В церемонії взяли участь президент Національного олімпійського комітету Греції Спірос Капралос та офіційні особи -2015, які доставили вогонь в австрійський Форарльберг літаком.

Відзначимо, що вперше батьківщина Олімпійських ігор передала олімпійський вогонь одразу двом країнам.

Естафета олімпійського вогню триватиме протягом трьох днів. 21 січня її офіційний старт відбудеться у містечку Брегенц, після чого понад 700 учнів та відомих олімпійців пронесуть вогонь містами Австрії та Ліхтенштейну. Нагадаємо, на престижному ЄЮОФ-2015 наша країна буде представлена 21 спортсменом. Українці виступатимуть у 7 із 8 можливих видів спорту. А саме, гірські лижі, лижні гонки (крос-кантрі), сноубординг, стрибки з трампліна на лижах, фігурне катання, біатлон та лижне двоборство.Мітки: ,