Олімпійський урок знову завітав до школи №226

Автор | 23 вересня 2014 | Переглядів: 210

Олімпійський урок школа №226Сьогодні, 23 вересня, у загальноосвітній школі №226 пройшов для учнів 5-х класів.

На свято олімпійського уроку до школи прийшли член виконавчого комітету Київського міського відділення Національного олімпійського комітету Сергій Тимофєєв, майстер спорту міжнародного класу, чотирьох разовий чемпіон України, 14 кратний рекордсмен України, учасник олімпійських ігор 2002 року у Солт-Лейк-Сіті з ковзанярського спорту Андрій Фомін.

Вчителі фізичної культури школи ретельно готувалися до уроку та розробили для діток цікаву естафету, умови якої із задоволенням демонстрували почесні гості уроку Андрій Фомін та Сергій Тимофєєв. Чотири конкурси пролетіли дуже швидко, вболівальники підтримували свої команди та від усієї душі бажали перемоги саме своєму класу. Отже, змагання проходили у конкурсі капітанів, естафеті з м’ячем, кмітливе долання дистанції з ракеткою та повітряною кулькою, а також «розсипав – зібрав» – всі вправи спрямовані на розвиток уваги та спритності, що так необхідна дітям у сучасному житті.

Всі учасники продемонстрували дуже гарну дисципліну та бажання боротися за перемогу. Хоча один із олімпійських принципів “Головне не перемога – головне участь”, переможцем бажав опинитися кожен. Всі учасники отримали заряд бадьорості та доброго настрою, а також подарунки від Київського міського відділення НОК України.

 

 Мітки: