«Олімпійський урок» зі стрибків у воду

Автор | 22 вересня 2014 | Переглядів: 94

Олімпійський урок зі стрибків у воду20 вересня з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту відбувся “Олімпійський урок” зі стрибків у воду. Федерація зі стрибків у воду за підтримки Київського міського відділення НОК України влаштували для киян справжнє свято спорту. На спортивній олімпійській тренувальній базі «Ліко-Холдінг» відбулись показові виступи вихованців КДЮСШ «Тріумф», членів українській збірної, учасників та призерів Юнацької Олімпіади.

Олімпійський урок зі стрибків у воду

Олімпійський урок відвідали високоповажні та почесні гості, серед яких президент Федерації України зі стрибків у воду, член виконкому НОК України Лисов Ігор Володимирович, голова Київського міського відділення НОК України Костенко Павло Іванович, виконавчий директор Київського міського відділення НОК України Драпушко Ростислав Григорович, заступник Міністра молоді та спорту України Уманець Ніна Дмитрівна, радник голови Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Крилюк Андрій Тітусович та інші.

Формат спортивної події передбачав показові виступи вихованців відділення зі стрибків у воду комплексної дитячо-юнацької спортивної школи “Тріумф”, які виконали український танок “Залицянки”, феєричний та наймасовіший груповий стрибок у воду. Також, глядачі мали змогу насолоджуватися показовими синхронними стрибками у воду  з трамплінів (1,3 метри) та  стрибками з вишок (1,3,5, 7.5 та 10 метрів) у виконанні юнацької збірної України зі стрибків у воду, серед яких учасники та призери  юнацьких Олімпійських ігор в Нанкіні (Китай). Також свої спортивні навички мали змогу продемонструвати і стрибуни аматори. Але найочікуванішою подією свята стало гумористичне шоу на вишці у виконанні професійних тренерів Федерації України зі стрибків у воду та спортсменів федерації України зі стрибків у воду. Всі учасники заходу, як глядачі так і спортсмени отримали позитивні емоції, а безпосередні учасники були нагороджені пам’ятними призами від Київського міського відділення Національного Олімпійського комітету України.

Висловлюємо подяку за плідну співпрацю Федерації України зі стрибків у воду, ТОВ «Спортивний комплекс «Олімпія», Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації.Мітки: ,