“Олімпійський урок” з важкої атлетики

Автор | 30 травня 2014 | Переглядів: 131

олімпійський урок з важкої атлетикиЗ метою популяризації олімпійських видів спорту та впровадження  здорового способу життя серед молоді столиці 29 травня на території  ЦВПСВМС «Десантник» за підтримки Федерації важкої атлетики було  проведено з важкої атлетики та загальної фізичної підготовки з нагоди Дня Києва та Міжнародного дня захисту дітей.

На святі були присутні такі поважні гості, як Олімпійський чемпіон з важкої атлетики 2012 року – Олексій Торохтій, двократний чемпіон світу з важкої атлетики та рекордсмен світу з ривку, бронзовий призер олімпійських ігор в Атланті – Денис Готфрід, віце-президенти Федерації важкої атлетики України Чорноног Іван Андрійович та Довгич Олександр Васильович, генеральний секретар ФВАУ Лобко Борис Миколайович, державний тренер з важкої атлетики Міністерства сім’ї, молоді та спорту України, заслужений тренер України Ткаченко Ким Володимирович,голова Святошинської РДА Кулік Олександр Михайлович.

Гості висловили подяку керівництву Центру «Десантник», а саме директору – Кічігіну Володимиру Миколайовичу та заступнику директора – президенту ФВА м. Києва Іващенко Володимиру Борисовичу за свято, яке само по собі несе ідею оздоровлення нації та популяризації спорту серед молоді столиці та є яскравим прикладом вірного шляху виховання дітей. Показовим є те, що у почесних гостей була нагода нагородити кращих вихованців – важкоатлетів Центру, які напередодні вибороли призові місця на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів.

Чи не найкращою мотивацією до досягнення високих спортивних результатів є отримання подяки з рук олімпійських чемпіонів та чемпіонів світу.  В цілому олімпійський урок представляли біля 15 кращих вихованців Центр, які панорамно демонстрували тренувальний процес важкоатлетів та свої найкращі показові результати. Найменшім спортсменам ледве виповнилось шість років, але вони, дивлячись на своїх старших товаришів по штанзі, стараються якомога сил. Наприкінці олімпійського уроку усі бажаючи могли випробувати свої сили, доторкнувшись до професіональних штанг та відчувши себе майбутніми спортсменами.  Маємо надію, що завдяки таким заходам, які популяризують спорт, в нашій країні зростатиме молоде здорове та щасливе покоління українців-патріотів своєї Батьківщини.

 

 Мітки: