Олімпійський урок з художньої гімнастики

Автор | 1 жовтня 2014 | Переглядів: 182

Олімпійський урок гімназія №315Нещодавно у київській гімназії №315 за ініціативи Київського міського відділення НОК України відбувся Олімпійський урок. Майстер клас проводили майстри спорту з художньої гімнастики Топільська Надія Миколаївна та Сухобок Олена Вікторівна. Невеличкій екскурс у історію художньої гімнастики та безпосередня демонстрація вправ.

Так тренери ДЮСШ № 18 “Вікторія” розповіли дітям про те що — це складно-координаційний вид спорту, під музичний супровід, що виконує одна гімнастка, або команда із п’яти дівчат з кількома предметами по черзі м’ячем, скакалками, булавами, обручем і стрічками. є олімпійським видом спорту. Всі вправи йдуть під музичний супровід. Раніше виступали під фортепіано або один інструмент. Тепер використовуються оркестрові фонограми. Вибір музики залежить від бажань гімнастки і тренера. Але кожна вправа повинна тривати не більше півтори хвилини. Змагання проходять на гімнастичному килимі розміром 13х13 метрів. Класичне багатоборство (4 вправи) — олімпійська дисципліна. Окрім багатоборства гімнастки, виступаючі в індивідуальній першості, традиційно розігрують комплекти нагород в окремих видах вправ (окрім Олімпійських ігор). Першою українською олімпійською чемпіонкою з художньої гімнастики стала Олександра Тимошенко на Олімпійських іграх в Барселоні.

Перед тім як приступити до заняття треба підготувати м‘язи, розігріти їх, тож всі зробили розминку. Тренери продемонстрували декілька вправ із булавами та стрічкою, а маленька вихованка ДЮСШ “Вікторія” виступила з показовим номером.

Учні гімназії мали змогу на собі відчути що такий красивий вид спорту потребує багато зусиль адже тренуватися треба постійно та наполегливо. Основні вправи на розтягування м‘язів та спритність у в правах з різними предметами – обручем та м‘ячем. Всі випробували свої сили таким чином ближче познайомились з таким видовищним спортом як художня гімнастика. За участь у Олімпійському уроці діти отримали подарунки від Київського міського відділення НОК України.

 

 Мітки: ,