Олімпійський урок з Аліною Махинею та Тетяною Устюжаніною відбувся київській у школі №87

Автор | 23 вересня 2016 | Переглядів: 166

Олімпійський урок школа№87

Вже восьмий рік поспіль  відбувається у спеціалізованій школі з поглибленим вивченням української мови та літератури ім.. О.П. Довженка №87. Приємно що вчителі такі палкі прихильники олімпійського руху з року в рік намагаються зробити цей захід цікавим для дітей та гостей, нові вправи в естафеті та незвичайна просвітницька програма.

Серед почесних гостей українська веслувальниця, бронзова призерка Ігор XХV Олімпіади з академічного веслування, срібна призерка чемпіонатів світу 1990, 1991 років, бронзова призерка чемпіонату світу 1994 року Тетяна Устюжаніна, чемпіонка Світа та Европи 2013 року з вільної боротьбі, чемпіонка І Європейських ігор Аліна Михиня, представник Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України Сергій Гарнага.

В олімпійському уроці взяли участь майже всі учні школи: учні 5,6,7 класів змагались у вікторині; 8,9,11 класи – змагались у естафеті.

Подарунки від Національного олімпійського комітету та Київського міського відділення отримала школа та переможці вікторини та естафети. Діти мали нагоду зробити фото на згадку з уславленими українськими спортсменками.

Олімпійський урок школа№87

Олімпійський урок школа№87

Київське міське відділення Національного олімпійського комітету щиро дякує директору школи Писаренко Любові Іванівні та всім вчителям які готували свято Олімпійського уроку.Мітки: ,