Олімпійський урок з академічного веслування для учнів № 125 зі Світланою Мазій

Автор | 15 вересня 2016 | Переглядів: 27

Олімпійський урок з академічного веслування для учнів 125 школи м.Києва

Олімпійський урок у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 125 з поглибленим вивченням англійської мови.

Олімпійський урок у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 125 став уже традиційним заходом, який збирає чимало охочих долучитися до спорту і здорового способу життя. У цьому році було вирішено його провести на водно-спортивній базі ДЮСШ «Київ». Під керівництвом учителя фізичної культури, майстра спорту з академічного веслування Чиканової Олесі Вікторівни, учні школи відправились у захоплюючу подорож на Труханів острів, де їх радо зустрічали Олімпійські боги: Зевс та Феміда. З привітальним словом звернувся до учасників заходу директор ДЮСШ «Київ» Савчук Віктор Володимирович.

Почесним гостем на святі була Світлана Іванівна Мазій – призер Олімпійських ігор в Сеулі й Атланті, учасниця Олімпійських ігор в Сіднеї та Афінах в складі збірної України з академічної греблі. Світлана Іванівна двічі ставала срібною медалісткою Олімпійських ігор (срібний призер Олімпійських ігор 1988, 1996, срібний призер чемпіонатів світу 1989, 1990, бронзовий 1987, 1994 років).

Учні взяли участь у цікавих конкурсах, естафетах, змагались на тренажерах «Концепт-2», а на закінчення заходу під керівництвом тренерів та спортсменів-інструкторів спробували веслувати на спортивному човні в парній четвірці, а також на байдарках.

Переможці змагань були нагороджені медалями, а всі інші – гарним настроєм та солодкими подарунками, а також призами від Київського міського відділення Національного олімпійського комітету.

Спортивне свято, що відбувалося — це не лише змагання у буквальному сенсі цього слова, це насамперед зразок змістовного культурного відпочинку, здорового способу життя.Мітки: