Олімпійський урок в селі Гора, Бориспільського району

Автор | 19 жовтня 2015 | Переглядів: 183

Олімпійський урок у селі Гора

19 жовтня для учнів школи села Гора, Бориспільського району Київської області відбувся «Олімпійський урок».

Захід відбувся за ініціативи Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України.

Привітати та підтримати дітей на змаганнях завітали член виконкому НОК України Павло Костенко,  бронзова призерка Олімпійських ігор з потрійного стрибка Олена Говорова, бронзова призерка Олімпійських ігор з гандболу Лариса Заспа, бронзова призерка Олімпійських ігор з п‘ятиборства Вікторія Терещук. Команди змагались долаючи не просту естафету. Учасники змагань боролись самовіддано та дотримувались правил.

«Шановні учасники змагань, сьогодні до вас завітали не просто українські спортсмени, а зірки світового рівня. На честь Олени Говоровой, Лариси Заспи та Вікторії Терещук не одноразово лунав гімн нашої держави у всіх куточках світу. Тож ви маєте дійсно унікальну можливість поспілкуватись з видатними українськими атлетами які своїм прикладом показують, що спорт це хоча й не простий, але яскравий життєвий шлях. » , – підкреслив Павло Костенко.

Всі хто брав участь в Олімпійському уроці отримали подарунки від Національного олімпійського комітету України. Діти з задоволенням та захопленням зустріли спортсменів, отримали автограф та  мали змогу задати питання видатним українським спортсменкам.

 Мітки: , ,