Олімпійський урок в гімназії № 191 ім. П.Г.Тичини з Владиславом Малихіним

Автор | 18 вересня 2016 | Переглядів: 4

Олімпійський урок з Владиславом Малихіним

16 вересня 2016 у рамках “Олімпійського тижня” в гімназії № 191 м. Києва проведено Олімпійський урок за участю багаторазового чемпіона України зі стрибків з жердиною Владислава Малихіна. 
    Владислав Малихін на минулорічному Чемпіонаті світу серед юнаків разом із представником Швеції став володарем найвищого досягнення чемпіонатів – 5 м. 30 см.

Олімпійський урок з Владиславом Малихіним

Олімпійський урок з Владиславом Малихіним

Тоді лише більша кількість використаних спроб на подолання рекордної висоти не дозволило йому стати чемпіоном світу. Владислав розповів дітям про те, як встановив новий юнацький рекорд України зі стрибків з жердиною. Хлопець стрибнув на висоту 5 м.55 см. та перевершив результат у цьому віці олімпійського чемпіона Сергія Бубки. Із задоволенням діти послухали і  учителя фізичного виховання Бориса Валентиновича Дербенцева, в минулому головного тренера легендарної баскетбольної команди “Черкаські Мавпи”. Шквал запитань до спортсменів свідчить про небайдужість наших гімназистів до спорту та вселяє надію, що спортивні досягнення українців буде кому продовжувати і в майбутньому.Мітки: ,