“Олімпійський урок” у школі-інтернаті №14

Автор | 21 листопада 2013 | Переглядів: 123

Сьогодні в столичній спеціалізованій школі-інтернаті №14 відбувся «Олімпійський урок» на тему «Ми – за здоровий спосіб життя». На свято влаштоване у актовій залі завітали Владислав Третяк шабліст, бронзовий призер Олімпійських ігор у особистій першості, срібний призер чемпіонату світу 2006 року у командній першості; Сергій Тимофєєв член виконавчого комітету Київського міського відділення НОК України.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулась директор спеціалізованої школи-інтернату №14 Тамара Анатоліївна Манько, побажавши дітям багато доброго, зазначила що здоровий дух може бути тільки у здоровому тілі, кожен має дбати про своє здоров’я, адже це найголовніший скарб, якій дається людині.

На сцені учні та вихованці школи співали, танцювали та розповідали про здоровий спосіб життя, про те як його дотримуватися, а ще всі разом робили зарядку.

Про те як довго та наполегливо треба йти до п’єдесталу пошани та яке місце в цьому займає добре здоров’я розповів дітям Владислав Третяк. Фехтування – мистецтво двобою холодною зброєю (рапірами, шпагами, шаблями), поширений з XIII-XIV сторіччя. Фехтування — суто індивідуальний вид спорту. Навіть у командних змаганнях бої проводяться один на один.

Разом із Сергієм Тимофєєвим бронзовий призер олімпійських ігор Владислав Третяк влаштували для дітей вікторину,  і як виявилось дітям це дуже сподобалось, вони показали себе дуже кмітливими та розумними, продемонструвавши, що знаються на олімпійському русі.

Але найбільше діти чекали коли вони зможуть взяти автограф у олімпійця та приміряти на себе справжній шолом та потримати у руках шпагу. Діти які активно брали участь у олімпійському уроці отримали подарунки від Київського міського відділення НОК України. Школа також не залишилась без уваги, бібліотека поповнилась новими книгами на олімпійську тематику, а спортивні куточки новими м’ячами, ракетками для тенісу та бадмінтону.

 Мітки: