Олімпійський урок у школі №180

Автор | 20 вересня 2016 | Переглядів: 79

Олімпійський тиждень в школі №180

Традиційно щороку у вересні в  навчальному закладі проходить Олімпійський тиждень, в рамках якого проходять цікаві та різноманітні заходи з видатними спортсменами.
Під час Олімпійського уроку школярі отримали багато вражень від спілкування з видатним спортсменом, учасником Олімпійських ігор, багаторазовим чемпіоном України, 3-ох разовим чемпіоном Європи, заслуженим майстром спорту з академічного веслування, Чикановим Сергієм Олександровичем, тренерами та спортсменами ДЮСШ «Київ». Учні відвідали спортивну базу ДЮСШ «Київ», взяли участь у естафетах, познайомились з олімпійськими видами спорту (академічним веслуванням, веслуванням на байдарці і каное), безпосередньо спробували свої сили у веслуванні на воді. 

Олімпійський тиждень в школі №180

Олімпійський тиждень в школі №180

 20 вересня гостем нашої школи став український богатир – Олексій Новіков, який днями отримав титул «Найсильніша людина України – 2016». Спортсмен розповів, що завоювати омріяний титул він прагнув 14 років з того моменту, як вперше побачив змагання спортсменів–стронгменів. Мрія збулася, завдяки наполегливій праці. Олексій вражає неймовірною силою та витривалістю, котрі продемонстрував під час зустрічі. 

Олімпійський тиждень в школі №180

Олімпійський тиждень в школі №180Мітки: ,