“Олімпійський урок” у селі Щасливе

Автор | 11 жовтня 2015 | Переглядів: 167

Олімпійський урок с.Щасливе

10  жовтня у селі Щасливе, Бориспільського району, Київської області відбувся “Олімпійський урок” за участю відомих спортсменів України.

В рамках святкування Дня села Щасливе якому виповнилось 70 років з дня заснування член виконкому Національного олімпійського комітету України, голова Київського міського відділення НОК України Павло Костенко та ціла плеяда зірок українського спорту – бронзова призерка Олімпійських ігор з потрійного стрибка Олена Говорова, бронзова призерка олімпійських ігор з гандболу Лариса Заспа, срібна та бронзова призерка олімпійських ігор зі стрільби з лука Олена Садовнича, олімпійська чемпіонка з фехтування Яна Шемякіна, олімпійська чемпіонка з вільної боротьби Ірина Мерлені, срібна призерка олімпійських іогр з лекгої атлетики Ірина Лещинська, учасниця олімпійських ігор з художньої гімнастики Віра Передерій провели для  дітей села “Олімпійський урок” за програмою “дитяча легка атлетика”.

Павло Костенко привітав мешканців села з визначною датою, підкреслив важливість спорту у становленні особистості, й те що олімпійські цінності та ідеали якомога краще підходять  для виховання сильної, здорової та розумної дитини. Залучитись до олімпійського руху мали змогу учні школи с.Щасливе. На великому стадіоні розташувались шість станцій які символізують наступні дисципліни: бігові види, технічні види (стрибки і метання) та багатоборства. Дітки на чолі з олімпійцями – капітанами команд поступово долали станції. На кожному етапі юних олімпійців підтримував Павло Костенко  та разом із дітьми долав дистанції.

Учасникам надзвичайно сподобались змагання, адже вони мали змогу поспілкуватись з олімпійцями – зірками українського спорту, отримати автографа та зробити пам‘ятні фото. Всі учасники олімпійського уроку отримали цінні подарунки від Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України.

До шкільної бібліотеки було передано книгу “Олімпійське сузір‘я України” підписану уславленими українськими спортсменками Оленою Говоровою, Оленою Садовничою, Яною Шемякіною, Вірою Передерій, Іриною Мерлені, Іриною Лещинською, Ларисою Заспою.Мітки: