«Олімпійський урок» для дітей з Центру соціально-психологічної реабілітації

Автор | 25 вересня 2015 | Переглядів: 43

«Олімпійський урок» для дітей з Центру соціально-психологічної реабілітації

23 вересня було проведено спортивне свято – «Олімпійський урок» для дітей з Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей служби у справах дітей Київської міської державної адміністрації. «Олімпійський урок» було проведено на водно-веслувальній базі «Динамо», що знаходиться на мальовничому Трухановому острові в м. Києві.

Свято було організоване апаратом управління КМО ФСТ «Динамо» України спільно з відділом кримінальної міліції у справах дітей ГУ МВС України в місті Києві за підтримки Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України.

На урочистому відкритті свята були присутні почесні гості: Панін Ігор Миколайович – перший заступник Голови Київської міської організації ФСТ «Динамо» України, Підлужний Валерій Васильович – Заслужений майстер спорту України, бронзовий призер ХХ Олімпійських ігор з легкої атлетики, Устюжаніна Тетяна Іллівна – Заслужений майстер спорту України, бронзовий призер ХХV Олімпійських ігор з веслування академічного, майстри спорту Галаган Дар’я та Сарканич Алла учасниці ІІ Юнацьких Олімпійських ігор.

За програмою спортивного свята уславлені спортсмени провели разом з дітьми ранкову зарядку. А далі діти приймали участь в змаганнях, а саме: спортивних естафетах та конкурсах – кидки баскетбольного м’яча в кільце, віджимання від полу, стрибок з місця та набивання футбольного м’яча на кількість. Переможці та призери кожного конкурсу були нагородженні цінними призами та грамотами. Окрім цього кожен учасник змагань був нагороджений дипломом учасника спортивного свята – «Олімпійського уроку».

Всі учасники спортивного свята мали змогу задати питання почесним гостям. Діти отримали масу позитивних емоцій та гарного настрою. Наприкінці свята КМО ФСТ «Динамо» України пригощала учасників смачним обідом та солодощами.Мітки: