Олімпійський урок 2018 з академічного веслування у Києво-Печерському ліцеї №171

Автор | 11 вересня 2018 | Переглядів: 31

Олімпійський урок 2018

«У кожного є своя олімпійська сходинка, своя олімпійська висота, і щоб її досягти потрібно мати велике бажання, віру у свої сили і щоденно докладати зусиль для здійснення своєї мрії» – з такими словами сьогодні звернулась до учнів Києво-Печерського ліцею «Лідер» №171 призерка XXV Олімпійських ігор в Барселоні з академічного веслування Тетяна Устюжаніна.

10 вересня на спортивній базі Києво-Печерського ліцею «Лідер» №171 за підтримки Київського міського відділення НОК України та ДЮСШ «Буревісник» відбувся Олімпійський урок з академічного веслування за участі відомих українських спортсменів та тренерів.

Олімпійський урок 2018

Олімпійський урок 2018

Розпочався Олімпійський урок з розминки, діти чудово підготувались до справжніх олімпійський випробовувань, адже далі на них вже чекали докладна розповідь, що таке , та як досягти тої омріяної висоти – олімпійського п’єдесталу. Діти мали нагоду випробувати свої сили на веслувальному тренажері під пильним наглядом тренерів з академічного веслування Юрія та Ксенії Захарових.

Олімпійський урок – це чудова нагода продемонструвати дітям вид спорту, надати переваги здоровому способу життя, зацікавити до занять у спортивній школі, це насамперед закріплення позитивної думки, що спорт – це не тільки сила, це краса та успішність у житті.

Олімпійський урок 2018

Олімпійський урок 2018

Всі учасники, а також Києво-Печерський ліцей були нагороджені сувенірами з олімпійською символикою та спортивним інвентарем від київського міського відділення НОК України.

Київське міське відділення Національного Олімпійського комітету висловлює щиру подяку всім причетним до найкращого, за думкою молоді, проекту НОК України – Олімпійського уроку: викладачам кафедри фізичної культури та спорту Києво-Печерського ліцею «Лідер» №171 Лазебному-Чоловському Дмитру Миколайовичу,  Копиловій Ліані Валентинівні, Мечікову Євгенію Олексійовичу, Бондаренко Юрію Григоровичу, Рудій Галині Олександрівні, Моргун Аллі Петрівні, директору ліцею Кравченко Дмитру Григоровичу; заступнику директора веслувальної бази “Бурeвісник” Світлані Василівні Сивко, Бронзовій призерці олімпійських ігор Устюжаніной Тетяні Іллівні та тренерам ДЮСШ Юрію та Ксенії Захаровим.Мітки: ,