Олімпійський тиждень в столиці відзначили у Печерській гімназії №75

Автор | 20 вересня 2017 | Переглядів: 64

Олімпійський урок печерський ліцей №75

15 вересня в рамках Олімпійського тижню у  Печерській гімназії №75 було проведено Олімпійський урок та загальношкільні Малі Олімпійські ігри. Учні гімназії з 1 по 11 клас мали змогу продемонструвати свої спортивні здібності, а також взяти участь у естафетах. Захід відбувся за сприянням та ініціативою Київського міського відділення НОК України.

Олімпійський урок печерський ліцей №75

Почесними гостями були відомі українські спортсмени, призери Олімпійських ігор та чемпіонатів світу, а саме:  Машуренко Руслан Александрович − український дзюдоїст, призер Олімпійських ігор у Сіднеї; Зантарая Георгій Малхазович − український дзюдоїст, заслужений майстер спорту, перший чемпіон світу із дзюдо в історії України та інші представники Федерації дзюдо України.Також до нас завітали український футболіст Владислав Ващук,  французькі спортсмени баскетболісти Дуагле Джон Луї Фредерік та  Берто Ніколя Ів Омер.

Олімпійський урок печерський ліцей №75

Спілкування з спортсменами, автографи та спільні фото, позитивні емоції та подарунки від Київського міського відділення НОК – це те що залишиться на згадку від чудового свята спорту –  ”Олімпійського уроку”.Мітки: ,