Олімпійський тиждень в ДЮСШ “Київ” з Анастасією Коженковою

Автор | 15 вересня 2017 | Переглядів: 53

Олімпійський тиждень в ДЮСШ «КИЇВ»

Три року тому Київське міське відділення та ДЮСШ “Київ” започаткували нову традицію – проводити виїзній Олімпійський урок. Дітей з різних столичних шкіл автобусом доставляють  на водно-веслувальну базу ДЮСШ  на Трухановому острові. Саме тут діти безпосередньо можуть ознайомитись з таким олімпійським видом спорту, як академічне веслування. На базі є всі можливості доторкнутись до справжнього спортивного, олімпійського духу: тренажери, веслувальні човни, театралізоване дійство яке влаштовують вихованці ДЮСШ для школярів й найголовніше участь у змаганнях та спілкування з олімпійцями.

Відчути, що таке академічне веслування першим пощастило учням 125 столичної школи. Після перегляду театралізованого виступу про зародження Олімпійських ігор у Древній Греції, діти змогли випробувати свої сили на спеціальних тренажерах, а вже після цього й в справжніх веслувальних човнах.

Гостем сьогоднішнього свята була Олімпійська Чемпіонка з академічного веслування Анастасія Коженкова. Саме уславлена українська спортсменка яка виборола золоту медаль з академічного веслування на  Олімпійських іграх у Лондоні у 2012 році в парній четвірці (Анастасія Коженкова, Яна Дементьєва, Катерина Тарасенко й Наталія Довгодько) нагороджувала переможців сувенірами від Київського міського відділення НОК України.

Ще понад 200-х учнів різних шкіл Києва на цих тижнях зможуть прийняти участь в святі спорту – “Олімпійському уроці”  в ДЮСШ «КИЇВ».Мітки: ,