Олімпійський стиль

Автор | 23 лютого 2016 | Переглядів: 107

спін-байк тренування

23 лютого представники Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України Сергій Гарнага та Наталія Рибальченко прийняли участь у підготовці інструкторів  з спінбайк- аеробіки, яка відбувалася в навчально-оздоровчому комплексі «Олімпійський стиль», що знаходиться у Національному Університеті фізичного виховання і спорту України.

Кожен інструктор  підготував свої програми тренувань, які  було детально  розглянуто та опрацьовано. Зі свого боку  представники відділення висловили своє бачення та пропозиції майбутнім інструкторкам з цієї популярної фітнес програми, а також традиційно подарували подарунки від Київського міського відділення НОК України.

Спін-байк (сайклінг) – цей модний стиль з’явився з легкої руки американського велосипедиста Джонні Голдберга і являє собою завзяту динамічну тренування на велосипедах. Джонні розробив конструкції полегшених велосипедів-тренажерів, установлюваних в залі так, щоб їх колеса крутилися на одному місці. Заняття проводяться з використанням спеціального велотренажера, що імітує основні елементи рухової діяльності спортсмена-шосейника. Спінбайк-аеробіка дозволяє, поряд з головним видом тренувальної роботи – педалюванням, виконувати різні вправи з участю м’язів плечового пояса і тулуба, що сприяє розвитку витривалості різного типу, динамічної та статичної сили, швидкісних якостей, здатності швидко перемикатися з одного режиму тренувальної роботи на інший .

Займаючись на спин-байці, Ви дуже швидко скинете зайві кілограми і позбудетеся від целюліту. Спін-байк один з найефективніших методів боротьби із зайвою вагою. Жири починають розщеплюватися в організмі людини при великій кардіонавантаження. В процесі їзди на Спін-байці задіяна велика кількість великих м’язів, а інтенсивність тренування висока. Спалювання жирів починається приблизно після 20 хвилин занять, а при заняттях на спин байці з високим навантаженням спалювання починається через 5-10 хвилин. На відміну від інших методик і фізичних вправ, заняття на Спін-байк не навантажує  суглоби і стопи.

Регулярні заняття спінбайк- аеробікою допоможуть зміцнити серцево-судинну систему і підвищити загальну витривалість організму, а також підтримувати себе в хорошій фізичній формі.

Сподіваємось, що майбутні інструктори внесуть свій вклад в пропаганду здорового способу життя та розвиток фізичної культури та спорту в м.Києві та Україні.Мітки: ,