Олімпійський прапор майорить в столиці України

Автор | 26 січня 2015 | Переглядів: 63

Свято олімпійського прапоруНа честь XII зимового Європейського Юнацького Олімпійського Фестивалю в столиці знову піднято Олімпійський прапор.

23 січня під час відкриття Чемпіонату міста Києва серед юнаків (2000-01 та 2002-03 рр.н.) з легкої атлетики у приміщенні Легкоатлетичного манежу президент Федерації легкої атлетики міста Києва, член виконавчого комітету Київського міського відділення НОК України Віктор Грінюк привітав всіх учасників змагань та вручив адміністрації манежу прапор Національного олімпійського комітету України. Прапор було вручено на честь відкриття 25 січня XII Європейського Юнацького Олімпійського Фестивалю.

«Приємно, що ми об’єднуємося разом навколо підтримки наших спортсменів, разом вболіваємо, підтримуючи універсальні й вічні олімпійські цінності, а також здоровий спосіб життя! Сьогодні наші змагання проходять у відновленому легкоатлетичному манежі, який є базою олімпійської підготовки українських спортсменів. І тому маю надію, що на цих змаганнях юні спортсмени отримають неоціненний спортивний досвід, який стане для них вагомим кроком до олімпійської команди і нагород. На мій погляд, найбільша цінність олімпійської команди це – Прапор. На нього рівняються і коли він гордо майорить над головами, у олімпійців ніби відкривається друге дихання.

Свято олімпійського прапору

Свято олімпійського прапору

Тому дозвольте мені вручити керівництву легкоатлетичного манежу прапор Національного олімпійського комітету України, який буде майоріти в легкоатлетичному манежі і надихати спортсменів м.Києва та України на нові спортивні перемоги.

Від Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України хочу побажати нашим юним спортсменам красивих перемог, а глядачам яскравих вражень» – зазначив Віктор Грінюк.

 Мітки: , ,